MISTROVSTVÍ PARDUBICKÉHO KRAJE JEDNOTLIVCŮ

Na této stránce naleznete přehled mistrů Pardubického kraje jednotlivců od doby vzniku samostatného PKKS tj. od roku 2003. Krom toho u každého ročníku naleznete soubor ve formátu PDF pdf s kompletními výsledky celého mistrovství a také odkaz na fotogalerii.

2012
KategorieJménoOddílVýkon
MužiJ. HetychLoko Č. Třebová1114
ŽenyK. KolářováLoko Č. Třebová553
SeniořiP. VymazalLoko Č. Třebová608
SeniorkyE. SedlákováLoko Č. Třebová553
JuniořiM. StejskalJiskra Hylváty578
JuniorkyL. KauckáLoko Č. Třebová567
DorostJ. StejskalJiskra Hylváty553
ŽactvoM. RickwoodLoko Č. Třebová424
KOMPLETNÍ VÝSLEDKYexcel
2011
KategorieJménoOddílVýkon
MužiM. HýblLoko Č. Třebová1195
ŽenyL. JosefováSK Kuželky Přelouč484
SeniořiJ. FiurášekLoko Č. Třebová562
SeniorkyA. HolcováLoko Č. Třebová500
JuniořiZ. KaplanJiskra Hylváty562
JuniorkyL. JohnováLoko Č. Třebová540
DorostenciM. HubáčekTJ Tesla Pardubice524
ŽactvoJ. KmoníčekLoko Č. Třebová404
KOMPLETNÍ VÝSLEDKYexcel
2010
KategorieJménoOddílVýkon
MužiJ. HetychLoko Č. Třebová1125
ŽenyM. NovákováTesla Pardubice511
SeniořiP. VymazalLoko Č. Třebová565
SeniorkyA. HolcováLoko Č. Třebová514
JuniořiM. TalackoTJ Tesla Pardubice571
JuniorkyL. JohnováLoko Č. Třebová541
DorostenciJ. VenclJiskra Hylváty522
DorostenkyK. PekařováLoko Č. Třebová470
ŽactvoJ. JohnJiskra Hylváty443
OPEN 200J. KotyzaKK PSJ Jihlava1002
KOMPLETNÍ VÝSLEDKYexcel
VÝSLEDKY PRVNÍHO HRACÍHO VÍKENDUpdf
VÝSLEDKY OPEN PARDUBICKÉ 200pdf
FOTOGALERIE Z MISTROVSTVÍ
2009
KategorieJménoOddílVýkon
MužiP. VymazalLoko Č. Třebová1219
ŽenyM. NovákováTesla Pardubice432
SeniořiJ. FiurášekLoko Č. Třebová559
SeniorkyM. DonátováTesla Pardubice394
JuniořiP. JiroušekLoko Č. Třebová586
JuniorkyH. RubišarováTesla Pardubice509
DorostenciJ. VenclJiskra Hylváty531
DorostenkyL. JohnováLoko Č. Třebová521
ŽáciM. VejdaSokol Rybník245
Žákynětitul neudělen
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY pdf
FOTOGALERIE Z MISTROVSTVÍ
2008
KategorieJménoOddílVýkon
MužiJ. HetychLoko Č. Třebová1083
ŽenyM. NovákováTesla Pardubice407
SeniořiJ. FiurášekLoko Č. Třebová606
SeniorkyM. DonátováTesla Pardubice411
JuniořiP. JiroušekLoko Č. Třebová562
JuniorkyH. RubišarováTesla Pardubice396
DorostenciO. ŠťastnýSokol Rybník555
DorostenkyL. KauckáLoko Č. Třebová547
ŽáciM. HubáčekTesla Pardubice255
Žákynětitul neudělen
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY pdf
FOTOGALERIE Z MISTROVSTVÍ
2007
KategorieJménoOddílVýkon
MužiJ. HetychLoko Č. Třebová1252
Ženytitul neudělen
SeniořiL. ZemánekTesla Pardubice580
SeniorkyM. DvořáčkováTesla Pardubice401
JuniořiP. JiroušekLoko Č. Třebová574
Juniorkytitul neudělen
DorostenciM. JiroušekJiskra Hylváty533
DorostenkyL. JohnováLoko Č. Třebová571
ŽáciJ. JohnJiskra Hylváty248
Žákynětitul neudělen
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY pdf
FOTOGALERIE Z MISTROVSTVÍ
2006
KategorieJménoOddílVýkon
MužiJ. HetychLoko Č. Třebová1276
Ženytitul neudělen
SeniořiM. DušekSokol Rybník582
SeniorkyH. KrumlováTesla Pardubice419
JuniořiK. PešornaSokol Rybník574
Juniorkytitul neudělen
DorostenciP. JiroušekLoko Č. Třebová602
DorostenkyL. JohnováLoko Č. Třebová558
ŽáciM. LandaLoko Č. Třebová390
Žákynětitul neudělen
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY pdf
FOTOGALERIE Z MISTROVSTVÍ
2005
KategorieJménoOddílVýkon
MužiP. VymazalLoko Č. Třebová1179
ŽenyJ. BulisováTesla Pardubice501
SeniořiJ. LedajaksKK Vysoké Mýto543
SeniorkyA. JeníčkováTesla Pardubice464
JuniořiK. PešornaSokol Rybník
JuniorkyM. HolcováLoko Č. Třebová505
DorostenciP. JiroušekJiskra Hylváty506
DorostenkyD. MachováLoko Č. Třebová495
ŽáciO. ŠťastnýSokol Rybník390
ŽákyněL. JohnováLoko Č. Třebová430
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY pdf
FOTOGALERIE Z MISTROVSTVÍ
2004
KategorieJménoOddílVýkon
MužiM. HýblLoko Č. Třebová1175
Ženytitul neudělen
SeniořiL. ZemánekTesla Pardubice578
Seniorkytitul neudělen
JuniořiK. PešornaSokol Rybník428
Juniorkytitul neudělen
DorostenciM. ŠicTesla Pardubice412
Dorostenkytitul neudělen
ŽáciL. MüllerSokol Rybník409
ŽákyněL. KauckáLoko Č. Třebová445
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY pdf
FOTOGALERIE Z MISTROVSTVÍ
2003
KategorieJménoOddílVýkon
MužiL. BeránekLoko Č. Třebová1217
Ženytitul neudělen
SeniořiJ. LedajaksKK Vysoké Mýto481
SeniorkyA. JeníčkováTesla Pardubice480
JuniořiL. HůlkaSokol Rybník551
JuniorkyJ. PtáčkováTesla Pardubice487
DorostenciZ. KaplanJiskra Hylváty494
Dorostenkytitul neudělen
ŽáciM. JiroušekJiskra Hylváty424
ŽákyněL. JohnováLoko Č. Třebová393
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY pdf
FOTOGALERIE Z MISTROVSTVÍ
Kontakt na předsedu svazu:
Jiří JOHN
Jilemnického 161
562 01 Ústí n/O.
465 524 598
607 888 210
jiri.john@kuzelky.cz

Kolaudace kuželen:
Ladislav BERÁNEK
605 941 689

www.kuzelky.cz aklpk.czechian.net pmn.kuzelky.cz vcpm.czechian.net www.kkks.cz